Uwaga! Powrót wszystkich dzieci do przedszkola od dnia 19.04.2021 w ostrym reżimie sanitarnym

Od dnia 19 kwietnia 2021r. zgodnie z Rozporządzeniem Przedszkole wznawia swoją działalność dla wszystkich we wzmożonym reżimie sanitarnym. Przypominamy rodzicom o obowiązku posiadania telefonów, które Państwo podali do natychmiastowego kontaktu .

Nie należy przyprowadzać dziecka do przedszkola, jeżeli w domu przebywa osoba na kwarantannie lub w izolacji. Dzieci powinny przychodzić do przedszkola zdrowe bez jakichkolwiek oznak chorobowych (katar, kaszel, gorączka). W przypadku telefonu od wychowawcy o zaobserwowaniu oznak chorobowych  obowiązkiem rodziców jest niezwłoczne zabranie dziecka z przedszkola.